Wellness víkend

Na wellness víkend se můžete vypravit nejen v chladném období, ale také v jarních a letních měsících. Nejvíc se však tyto služby využívají právě na podzim a v zimě, kdy se každý z nás chce trochu zahřát. Wellness pobyty vám nabízejí širokou škálu množností a dobře se tady o vás postarají. Hlavní náplní takového wellness víkendu je většinou neomezené využívání saun. Každé wellness centrum nabízí nejrůznější druhy saun, ať už se jedná o sauny parní, finské nebo infrasauny. Často zde najdete také solnou jeskyni a různé aroma sauny, které prospívají vašemu zdraví. Na každém správném wellness víkendu nesmí jednoznačně chybět pobyt ve vířivce se sklenkou dobrého šampaňského nebo kvalitní masáž k uvolnění celého těla. Většina těchto pobytů je formou polopenze, takže nebudete strádat ani na dobrém jídle.

odpočinek v sauně

Proč na wellness víkend?

Wellness víkendy jsou určeny převážně k tomu, aby si vaše tělo i duše odpočinuly od všedních starostí, domácích i pracovních povinností, zbavily vás stresu a doplnily vám potřebnou energii, abyste mohli zase dobře fungovat. Slouží k potřebnému odreagování, které je pro člověka velmi důležité. Je třeba si čas od času pročistit hlavu a nechat se pořádně hýčkat.

 

Co s sebou na wellness víkend?

Nemusíte si vůbec lámat hlavu, co si s sebou na wellness víkend přibalit. Všechno dostanete přímo na místě. Ve wellness centru vám dají osušky k bazénu, ručníky k masáži i prostěradla do saun. Stačí si tedy zabalit jen potřebné věci na pobyt a můžete vyrazit.

welness relax

S kým na wellness víkend?

Wellness není nijak věkově omezen. Je vhodný pro všechny věkové kategorie, ať jste mladí nebo staršího věku. Záleží jen na vašem zdravotním stavu a dostatku volného času, který máte, abyste si víkend pořádně užili. Existují různé wellness balíčky jako například romantika ve dvou nebo dámská jízda. Záleží opravdu jen na vás, jestli pojedete s přítelem, manželem, nejlepší kamarádkou, maminkou nebo dcerou.