Cestovatelský blog

Zajímáte se o cizí země, do kterých se běžně nejezdí, láká vás je navštívit, anebo jste jen zvědaví a chtěli byste se o nich dozvědět nové informace a poznatky? Nahlédněte pod pokličku méně známých destinací jako je Írán, Mongolsko, Nepál, Maroko nebo třeba Kyrgyzstán a rozšiřte si svoje obzory. Kromě důležitých informací a zajímavostí, které vám přináší cestovatelský blog, můžete shlédnout i cestovatelské filmy.

cestovatelé

Nahlédněte do tajů netradičních zemí a kultur

Pokud vás lákají netradiční zemi a kultury, pak jste právě na tom správném místě, kde se můžete dozvědět spoustu informací na základě vlastních zážitků cestovatelů, kteří se vydali prozkoumat lokality Íránu, Mongolska, Maroka, Nepálu a dalších podobných zemí.

nomadic

Cenné tipy, rady a spousta inspirace

Na jednom místě tak naleznete spoustu cenných tipů, rad a inspirace pro cestování do zemí, kam se běžně necestuje. Cestovatelský blog Nomád vám je krásně naservíruje. Díky zprostředkovaným informacím, fotografiím a videím si budete připadat, jako byste se právě ocitli na nějakém exotickým a zajímavém místě.
Chcete se dozvědět, jaké nástrahy na vás čekají třeba v Indii a na co si dát pozor, abyste nenaletěli podvodníkům? Nebo to, jaká místa navštívit v Kambodži a jakých aktivit se tu raději vyvarovat? Dozvíte se i to, jak dodržovat bezpečnost na cestách, pokud cestujete sami na vlastní pěst.
Hodit se vám budou i rady tipu, co je třeba znát, než se vypravíte do cizí země, co si přibalit s sebou apod. Díky těmto tipům se vám bude cestovat o poznání příjemněji.

Cestovatelské filmy a dokumenty

Toužíte shlédnout zajímavé cestovatelské filmy a dokumenty s přidanou hodnotou? Co takhle třeba video o cestě Transibiřskou magistrálou do Mongolska a Číny? Spoustu zajímavostí se dozvíte i v cestovatelském filmu o Hedvábné stezce nebo road tripu napříč Havají.