Sedací vak není jen relaxační pytel

Výrobek, jenž svou oblíbeností získal punc „must have“, poté prošel inovací a nyní se těší neklesající přízni. Však se má čím pochlubit a má co nabídnout.
 
Již se nejedná jen o jakýsi obyčejný pytel na sezení, ale efektivní a designový prvek v domácnosti, v kanceláři, stejně tak i v různých institucích. Sedací vak není jen výrobkem určeným do interiéru, svůj účel splní i ve venkovním prostoru. Aktuálně na trhu lze zakoupit sedací vaky, které disponují různým tvarem i velikostí.
sedací vaky na pláži 

Typy dle materiálu, tvaru a výplně
 
K dostání jsou sedací vaky kožené, koženkové a nylonové. Jedná se o materiály, které jsou snadno udržovatelné, zároveň jsou kvalitní a disponují odolností i delší životností. Zejména co se týče nylonového vaku, který vyniká svou nepromokavostí, nejvyšší odolností a eliminací pocení při sezení. Naopak mezi méně odolné náleží vaky, které jsou vyrobeny z bavlněného materiálu.
 
V rámci výplně je ideální vak, jehož výplň tvoří polystyrénové kuličky, které je možno dle potřeby přidávat či odebírat. Tímto se jedná o výrobek, jenž se dokonale vždy přizpůsobí tvaru lidského těla. Na trhu je pestrý výběr vaků určených jak pro jednotlivce, tak i též poskytující pohodlné sezení pro více osob. Stejně tak lze zakoupit vak mající tvar míče apod.
sedací vak ilustrace 

Kladné stránky sedacího vaku aneb proč zakoupit?
 
·         jedná se o bezpečný výrobek, neboť je bez kovové či jiné konstrukce, tímto je tak vhodný i do dětského pokoje či do mateřských škol,
·         disponuje relaxačním účinkem,
·         udržuje teplo a zároveň eliminuje chlad od země,
·         snadná manipulace, vak lze libovolně přenášet po bytě,
·         vhodný výrobek do interiéru i exteriéru,
·         sedací vak poskytne dokonalý komfort pro odpočinek, rovněž i jen pro posezení,
·         nezabere mnoho místa, je tak ideální volbou i do malého prostoru,
·         cenově přijatelný výrobek.
 
Upozornění aneb na co si dát pozor
 
Je třeba při koupi výrobku věnovat pozornost a řádnému prozkoumání v rámci šitých švů. Je vhodné upřednostnit vak s dvojitým či trojitým švem. Tímto máte záruku v podobě kvalitního výrobku ke svému užívání.