Zima klepe na vrata, buďte připraveni

Venku je velká vichřice, počasí jako na houpačce, jednou slunečno, jednou zataženo a vítr. Ano, to je podzimní, říj nové až listopadové počasí. Psa by nevyhnal, jak se tak říká. Většinou ty slunečné dny, poslední teplé v tomto roce ale bohužel vždycky připadnou na nějaký den v týdnu, když jste zrovna v pracovním nasazení, nebo zrovna vyjdou tak, že máte směnu v práci, takže si je neužijete. A ve vašem volnu přijdou ty podzimní sychravé dny, kdy se jednomu nechce vůbec vstávat z pelíšku.

dívka v županu

A v takovém pelíšku, ve kterém budete trávit teď hodně času, je třeba dbát na pohodlí, kvalitu a někdy si dopřát i zasloužený luxus. Vždyť přeci to nosíte na své kůži – to je také důležitý orgán. Kůže navíc odráží také váš zdravý styl a to, jak se jí věnujete, neznamená jenom, že budete používat ty nebo tyhle krémy. Musíte se starat i o to, do čeho svojí vlastní kůži takzvaně zabalujete.

bílý župan

Sexy spodní prádlo i pohodlné pyžamo do nepohody

Chystáte se do porodnice a sháníte nějaké kvalitní župany? Nejlépe dva, abyste je v případě nějaké neplechy mohla vystřídat? Nebo sháníte nějakou sexy košilku, protože jste si našla nového přítele a o víkendu má jít už konečně do tuhého? Aby se ještě nelekl a neutekl vám? Nebo naopak tento článek čte muž, který shání nějaký krásný dárek už pro manželku či přítelkyni pod stromeček, aby tam také měla nějaké to překvapení a zahřálo jí u srdce, že si na ní i vy vzpomenete a trošku oživíte váš dosavadní postelový stereotyp. Nebo krásné pyžamo pro vaší maminku nebo kamarádku k Vánocům, to je také tip za všechny peníze. Každý rok řešíte to samé – čím obdarovat pod stromeček. Už si nelámejte hlavu, vymysleli jsme to za vás. Pyžamo nebo noční košili potřebuje každý, určitě tím nešlápnete vedle, je to prostě věc, která je potřeba každý den.