Kvalitní a levná alternativa ku křeslům

Vybavovat jakoukoliv místnost vždy znamená poměrně velké výdaje a je celkem jedno, zdali jde o dětský pokoj nebo třeba o kuchyň. Samostatnou kapitolou však je obývací pokoj. Cena jeho zařízení se může skutečně vyšplhat až do absurdních výšin. Nemohou za to však obývací stěna ani jiné skříně, dokonce většinou ne ani elektronika, ale sedací souprava. Kdo chce mít doma kvalitu, ten se musí s mířit s vyšší cenou. V případě, že chcete platit méně, musíte si koupit křesla s horšími vlastnostmi. Ta vám však mohou chátrat rychleji než ta dražší.

Pláž s vaky

Naštěstí dnes již není člověk nucen kupovat pouze klasické sedací soupravy, ale na trhu je více možností. Řeč teď však není o lehkých japonských rohožích, jež se u nás příliš neujaly, nicméně o sedacím vaku Beanbag, který je rovněž docela levný, ovšem hlavně u mladší generace také celkem populární.

Jsou pohodlné

I když se na první pohled nemusí jevit pytle jako nic extra, stačí si jen sednou a hned člověk bude vědět na čem je. Jedná se o pohodlné posezení, které navíc dokáže udržet páteř v patřičné poloze. Zatímco na klasickém křesle si můžete zhoršit držení těla, v tomto případě něco takového vůbec nehrozí. Je však nezbytné pořídit si opravdu kvalitní značkový model. V opačném případě si naopak můžete správný postoj zničit a vytvořit si s postupem času různé svalové dysbalance.

Sezení na zemi

Hodí se i ven

Klasická křesla do přírody nepatří, do ví každé malé dítě. Stačí krátká sprška a můžete kupovat nová. To ovšem neplatí pro pytle, které jsou naopak velice odolné a jsou schopné fungovat i ve venkovních prostorách. Platí to primárně o modelech k tomu určených, jež jsou vybaveny pevnou vnější vrstvou velmi odolnou proti mechanickému poškození. Také je vodotěsná, takže po ní voda pouze stéká pryč. Jsou samozřejmě o něco dražší, ale stále jejich cena ani zdaleka nedosahuje takových výšek, aby se mohla rovnat s novými křesly.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup