Čelovka s červeným světlem je výborná pro outdoorové aktivity

Často jste někde venku, volné víkendy trávíte obvykle v přírodě. Přespáváte ve stanu nebo zahradní chatce. V tom případě ale nesmíte podcenit kvalitní osvětlení, měli byste si je zajistit už dlouho dopředu. Už se stmívá nebo je dokonce úplná tma, ale potřebujete dojít do dřevníku nebo přinést něco ze zahrady. Potom vsaďte na čelovku, kterou si jednoduše připevníte tak, aby vám pohodlně seděla. Máte volné obě ruce, takže lze přenášet i těžší věci. A jistě je to i velké plus pro cyklisty, kteří chtějí dobře vidět na cestu před sebou.

čelovka s červeným světlem

Procházky a výlety do přírody bez obav

Když se chystáte do lesa, měli byste s sebou mít také dobré osvětlení. Samozřejmě, jako pojistku pro všechny případy. Čelovka s červeným světlem může tuto roli zdatně zastat, je vhodná i pro ty, kteří rádi v parku venčí psa v pozdních večerních hodinách nebo si naopak neodpustí ani jeden ranní běžecký trénink. Červené světlo pak potěší myslivce nebo rybáře, nevyplaší totiž lesní zvěř nebo ryby jako klasická svítilna. Čelovka je malá, skladná a lehká, kromě jiného také může fungovat i v mrazech nebo letním vedru. Vadit nebude ani déšť nebo mlha, v přírodě si tedy poradíte vlastně bez ohledu na situaci. Až třicet hodin červeného světla, stačí jedno jediné – dobít baterii opravdu naplno.

čelovka s červeným světlem_2

Výhodou je až sedmdesátimetrový dosvit

Nabito bude už za čtyři hodiny, a to i pomocí microUSB. Čelovka pomůže osvítit cíl až sedmdesát metrů daleko. Uvidíte tedy všechno, co vám stojí v cestě, ať už jdete pěšky nebo šlapete do pedálů jízdního kola. Jedním stisknutím tlačítka změníte nastavení, máte dvě možnosti – úsporné červené světlo nebo naopak maximální výkon, při kterém uvidíte doslova jako za bílého dne. Na moderní modely čelovky se podívejte na cel-tec.cz!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup