Poklad není jen to, co se třpytí

Tentokrát se podíváme na jinou variantu šperků a to na pánské náramky. Určitě vás teď napadnou kroužky na ruce, které zdobí zápěstí. Tak opravdu se zaměříme na zápěstí, jen ne na zlaté nebo stříbrné šperky, ale spíše se více ponoříme do přírodních darů. V současné době není totiž nic divného potkat muže a to v jakémkoliv věku nebo postavení, aby měl na ruce náramek z drobných kamínků, v různých velikostech, tvarech nebo i barvách. Jedná se o pánské náramky z minerálů a drahých kamenů, které pochází přímo z přírodních zdrojů a jsou velmi dobře opracovány. Rozhodně pokud chcete originální dárek pro muže, tak v tomto případě se vám to povede na sto procent. Kameny jsou totiž rozdílné a nenaleznete stejný náramek, ačkoliv byste chtěli.

náramek býčí oko

Jaký jen vybrat?

To je nejsložitější otázka, kdy se musíte soustředit na výběr. Podle nabídky je třeba se něco dozvědět o samotném materiálu, jelikož jak správně tušíte, tak drahé kameny a minerály jsou spojovány s různým poselstvím. Mohou ovlivnit a podpořit životní dráhu, zasáhnout do citů, ochránit před nepříznivými vlivy, které negativně ovlivňují jedince, případně ho podpořit ve štěstí, prosperitě nebo i lásce. Dají se různě sestavit do nádherného šperku, který právě svému nositeli přinese to, co se mu nedostává. Navíc tyto pánské náramky, ačkoliv se rozhodně jedná o originály, jsou cenově velmi dobře dostupné. Výběr je samozřejmě možný podle barevných možností. Každý tento přírodní skvost je jedinečný unikát a některé kameny dokonce umí proměnit i svoji barvu, když na ně dopadnou sluneční paprsky.

náramek láva

Pánské náramky v různém provedení

Při výběru pánského náramku z drahých kamenů nebo minerálů se lze zaměřit i na samotnou velikost opracovaných kuliček. Někomu budou rozhodně sedět větší velikosti a ty jsou rovněž určeny pro silnější zápěstí a naopak drobnější kamínky se hodí pro úzké zápěstí. Také je dobré se podívat na samotné kameny, s jakou mocí a poselstvím jsou spojovány, často se totiž tak dají zakoupit na míru podle potřeby.