Moje krásná mature z live sex cams

Jedno léto, myslím že to bylo v roce 2018, jsem dokončil střední školu, bylo mi čerstvých jednadvacet let a já si chtěl ještě prodloužit prázdniny, než nastoupím do pořádné práce. Léto utíkalo jako o závod a já trávil většinu času přilepený u monitoru svého počítače. Jak už to, tak bývá, brousil jsem každý den svůj ohon, a ne jednou jsem zažíval nekonečné orgasmy u zralých žen na dlouhých videích, které jsem si pouštěl celý večer. Lákala mě EROTIKA ZDARMA ve videích.

Jednoho dne k nám přišla známá od mé mámy, taková fešná mamča s pěkným pozadím a plnýma čtyřkami. Jen jsem ji v kuchyni pozdravil, nalil si šťávu s vodou a utíkal hned ke svému PC. Celou dobu jsem na ni myslel, jaké by to asi bylo s pořádnou ženskou s velkýma prsy, pevným zadkem a hlavně, měla už nějaké zkušenosti i v sexu.

erotika

Dalších 14 dní jsem leštil svůj nástroj u milfek na nějakém erotickém webu, už ani nevím na kterém. Až jeden večer jsem dostal nápad, hledat EROTICKÝ CHAT. Chtěl jsem zkusit něco nového, přece jenom sex online s nějakou tou zralejší dámou, která by mě zaučila, by bylo lepší než stále čumět na erotická videa.

Hned jsem se na to eroťáku zaregistroval, vymyslel jsem si svoji přezdívku a tradá chatovat. Během noci jsem zjistil, jak to tam chodí, a za nedlouho si už uměl dobít kredit přes bankovní účet. Bylo už kolem jedné hodiny ranní, proklikával jsem všechny možné modelky, které se mi zobrazovaly na live chatu. Byly tam Rusky, Němky, Italky, Američanky, Japonky a najednou se mi tam zobrazila u jedné ženské česká vlaječka. Kliknul jsem na ni a celý jsem oněměl, pusu jsem měl dokořán. Na monitoru byla totiž mámina kamarádka, která ji před pár dny navštívila u nás doma.

Začal jsem si s ní psát. Dobré bylo, že nevěděla, kdo jsem. Zapnul jsem si privat chat, abych ji měl jen pro sebe. Zjistil jsem, že se jmenuje Klára, je jí 44 let, samozřejmě bydlela v Plzni jako já, a hlavně žila po rozvodu sama ve svém bytě, protože její dvě děti se brzo osamostatnily a žily teda jinde.

Problém byl, jak jí říct, že jsem syn mé mámy, její kamarádky. Nechtěl jsem jít na to zhurta, takže jsem každý den dobil 2000,- Kč a ty jsem s ní utratil na live chatu. Asi 14 den jsem vyložil karty na stůl. Klára chvilku nic nepsala, myslel jsem že mě blokne a zavolá to mé mámě, jenže jsem se zmýlil, prý jestli si také nezapnu webkameru.

vášeň

Tak dobrá řekl jsem. A už mě viděla. Napsala mi, že jsem jí viděl 14 dnů svlečenou a jak si honí pipku dildem, tak na oplátku chce vidět mě, jak si to dělám. Já s tím problém neměl a začal před ní zběsile onanovat, během několik minut jsem postříkal klávesnici a omlouval jsem se Kláře, že jsem byl děsně vzrušený, když vidím starší MATURE zralé ženy.

Klára to brala sportovně, a ještě, než jsme oba dva vypnuli chat, navrhnula, zda bych za ní některý den nepřišel domů, že by bylo bezva se poznat osobně. Následující středu jsem u ní natěšený zazvonil a nemohl se dočkat co se bude dít dál.
Přišla v saténovém županu, pod kterým se rýsovaly obří melouny, špičaté velké bradavky propichovaly satén a já se zmohl jen na to, říct,,do do dobrý den“. To už mě Klára táhla za ruku dovnitř a během chvilky si mě vzala do parády. Konec léta byl celý nádherný. Ke Kláře jsem ještě několikrát zavítal a užíval si slasti nádherné miflky.

5/5 - (3 votes)