Komu uděláte radost růženínem

Partnerkám

O růženínu se traduje, že jde o minerál, který vyjadřuje náklonnost, lásku, něhu a pozornost. Pokud si nevíte rady, jaký minerál své vyvolené, nebo třeba jen kamarádce, rodičům či prarodičům vybrat, růženínem nic nelze pokazit. Je to kámen určený pro každého, upoutá svou něžnou krásou a jemnou růžovou barvou a cit a něha jsou vlastnosti, které jsou ženám vlastní, a které také na nich muži obdivují.

velký růženín

Do postele

Milování s něžnou a milující partnerkou nemusí krášlit jen podvazkový pás, můžete jej pojmout trochu odlišně, netradičně a přesto více smyslně. Využijte plně růžové barvy, protože ta je i barvou sexu a rozkoše, a o té přece jde při milování nejvíc. Navrhněte partnerce, aby si navlékla kolem pasu dvojitý pás z růženínových perel a doplnila jej náramkem kolem kotníku nebo na zápěstí, čímž se ještě více zdůrazní krása jejích (mnohdy opomíjených) erotogenních zón – dlaní, pupíku a chodidel.

minerál růženín

Dětem

Děti milují pestré barvy a možná, že ocení i barevné přírodní minerály. Mohou být leštěné v různých přírodních tvarech, anebo opracované do podoby např. kuliček. A zahrát si s dětmi kuličky je skvělá zábava.

Kuličky z růženínu jsou překrásné a mohly by se jim líbit i v podobě bižuterie, z níž si vyrobí vlastní náramky. Růženín mohou prokládat minerály s kontrastní barvou, např. s achátem, akvamarínem, ametystem, lepidolitem či hobitem a vytvářet vlastní ozdobné předměty.

Nápaditým lidem

Kreativní lidé mívají zajímavé nápady a jedním z nich mohou být korálky, zavěšené na silonovém vlasci nebo na barevné šňůrce a pověšené vedle dveřních futer anebo mohou vytvářet přímo celou korálkovou zástěnu. Korálky z minerálů jsou velmi atraktivní a málokdo je přehlédne, zvláště na bílém pozadí malby stěn. Vyniknou i v kombinaci s dřevem a s přírodní výzdobou pokojových rostlin a květin.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup