Anatomické polštáře pro správnou polohu těla

Nedílnou součástí každého lůžka je polštář. Vzhledem k tomu, že jsme s ním po celou noc v úzkém kontaktu, budeme od něj vyžadovat nejen dostatek pohodlí, ale také příjemný pocit při dotyku.

  • Další žádanou vlastností je odolnost vůči plísním a jiným nebezpečným mikroorganismům.

Jednou z možností, jak získat veškeré uvedené výhody, je exkluzivní anatomický polštář z viskoelastické paměťové pěny. Polštář dodává dokonalý komfort při spánku svou vzdušností, kterou získal kompletní perforací. Velkou výhodou takzvané „paměťové pěny“ je její přizpůsobivost. Ta funguje tak, že se pěna působením tělesné teploty poddá a vytvaruje podle potřeby.

anatomický polštář

Výhody paměťové pěny

Výrobce ale přináší svým zákazníkům daleko více. Široká nabídka se netýká pouze klasických polštářů, ale také zajímavých variant. Jednou z nich je například ortopedický polštář mezi kolena. Ten je schopen zajistit ideální polohu těla při odpočinku na boku. Díky tomuto polštáři si zajistíte správnou anatomickou polohu stehenních kostí a pánve. Je tedy zárukou, že vaše tělo bude ráno dokonale odpočinuté.

  • Tento typ polštáře je také doporučován v těhotenství, kdy (především v posledních týdnech) nastávající maminka jen těžko hledá komfortní polohu pro spánek.

polštář anatomický
Výhody, které přináší anatomický polštář z paměťové pěny, který je určen mezi kolena, objevili také pacienti po operaci kyčelního kloubu. Umožní jim správnou polohu při odpočinku a tím pádem také rychlejší zhojení. Paměťová pěna je poslední dobou jedním z nejvíce využívaných materiálů pro výrobu matrací i polštářů.

  • Kromě toho, že svou přizpůsobivostí zajistí dokonalé pohodlí a potřebný komfort, je to také materiál, který nezpůsobuje alergie a je odolný vůči vzniku plísní nebo rozmnožování roztočů.
  • Matrace a polštář z paměťové pěny jsou tedy vhodnými prvky i do dětských postýlek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup