Pudr má svůj důležitý úkol

Představovat make-up, to rozhodně není zapotřebí, protože většina žen jej používá. Co ovšem se podceňuje, to je jeho fixace. A zde je prostor právě na pudr, jehož základním úkolem je zmatnit a zafixovat make-up. Názory, že stačí jen napudrovat a je hotovo, sice stále přetrvávají, ale v současné době se spíše dává přednost make-upu. Nicméně pudry jsou nenahraditelným sortimentem nejen pro mastnou pleť, protože skvěle dovedou podržet mastnotu a nepropustit ji. Tím se samozřejmě tolik neleskne nos nebo tváře, ale jsou vhodné i pro suchou pokožku. Existují různé typy i struktury, které můžete porovnat, například https://cosibella.cz/cs/menu/liceni/tvar/pudry-772 jich představuje celou řadu.

pudr

Pudr, který nezklame

Mnohdy je složité si vybrat odpovídající produkt, který bude vyhovovat pleti. Nicméně chybu určitě neuděláte s Annabelle Minerals – Matující minerální pudr, který fixuje make-up a zároveň skvěle zmatňuje pleť. Mimochodem je transparentní, tudíž jestli používáte oblíbený odstín make-upu, tak se můžete spolehnout na to, že barvu nijak neovlivní. Není třeba se obávat ani šmouh nebo skvrn. Sypký minerální pudr s matujícím účinkem se velmi příjemně a bezproblémově nanáší pomocí štětce. Má hedvábnou konzistenci, je skvělý pro matný finish. I když se doporučuje pro mastnou pleť, tak jej lze použít na všechny typy pleti.

kosmetika

Značka kosmetiky, na kterou se dá spolehnout

L\’Oreal je značka, která se běžně objevuje v nabídce drogérií i vybraných kosmetických či kadeřnických salónů. I v tomto případě se můžete spolehnout na kvalitní sypký kompaktní pudr. Patří mezi nejrozšířenější pudry a jejich posláním je zmatnit, ale na druhou stranu nikdy nevysušit. Ideální jsou pro normální pleť, ale samozřejmě neuškodí ani sušší pokožce. O aplikaci a složení pudru se dozvíte zde: https://cosibella.cz/cs/products/loreal-true-match-powder-kompaktni-pudr-9-g-11050 a rozhodně vás potěší fixace make-upu a přirozeně i výdrž. Můžete jej věnovat i jako vhodný dárek, jelikož součástí balení je aplikátor a praktické zrcátko, tudíž vše potřebné ihned po ruce.