Fotka na seznamce výrazně zvyšuje šanci na rande


Pokud se chceš seznámit a jít na rande pokud možno co nejdřív, pak nedělej zbytečné chyby při seznamování online. Mezi jednu z největších chyb patří zcela jistě to, že nepřidáš svou fotku. V dnešní době chytrých mobilních telefonů s výkonem počítače je to až ostuda neudělat alespoň jedno selfie a umístit jej na seznamku.

Proč přidat na seznamce svou fotku?

Přečti si pár důvodů, proč na seznamku určitě přidat svou fotku a jít tak svému štěstí v seznamování naproti. Opravdu to nic nestojí a ten rozdíl poznáš velice rychle.

Atraktivní a viditelný profil

Lidé tě prostě chtějí vidět, udělat si základní obrázek a představu o člověku, se kterým by případně mohli jít na rande. Navíc spousta lidí, kteří na seznamce aktivně vyhledávají, tak koukají pouze na profily s fotkou. Může se tedy velice snadno stát, že si mnoho zajímavých lidí tvůj profil ani nezobrazí a ty tím přicházíš o šanci jít na tvoje rande s vysněným protějšek mnohem dřív.

excursion-2434945_1280

Důvěryhodnost na seznamce

To je hezké, že máš svůj seznamovací profil dokonale vyplněný, hezky a bez chyb napsaný inzerát, nebo popisek na profilu, ale něco tomu stále chybí – fotka! A kdokoliv, kdo se podívá na takový profil si řekne to stejné: “Proč nemá na seznamce také fotku?“. A buď to vyzkouší, nebo velice rychle uteče na jiný profil s fotkou, protože uživatelé často pochybují o profilech bez fotek. Takový člověk obvykle může tajit to, že je v nějakém vztahu a má obavu, aby nebyl na seznamce poznán.

Zájem o rande

Stále více lidí chce jít na rande co nejdřív. Prostě se chtějí podívat na fotku, aby věděli, kdo na rande dorazí, napíšou si pár zpráv, zavolají, ale mají jasno, že chtějí osobní a nezávazné setkání, aby si popovídali a zjistili naživo, jaké jsou sympatie. Často to může být formou společné zábavy, kafíčka, sportu a tak podobně. Tvoje rande se uskuteční mnohem dřív, když budeš mít na seznamce alespoň jednu fotku.
Nějaký závěr? Pokud nebudeme řešit další vlastnosti a požadavky na správnou fotku na seznamce, pak zcela jistě vždy fotku přidejte. Zvýší to váš úspěch na seznamce.