Proč vyzkoušet kratom

Kratom je přírodní produkt, který se získává ze stromu Mitragyna speciosa. Tento strom bychom našli v jihovýchodní Asii a na výrobu kratomu se využívají jeho listy. Podle některých zdrojů může kratom úspěšně nehradit farmaceutika. Podle těchto zdrojů může pozitivně působit na naši psychiku a také umět zvládnout fyzickou bolest. Častou otázkou je, jak poznat skutečně kvalitní kratom. Je jasné, že kvalita se u jednotlivých prodejců, kteří se prodejem kratomu zabývají, bude lišit.

drapy

 • Kvalitní kratom, nebo také nejlepší kratom musí splňovat několik zásadních podmínek:
  • dobře se rozpouští
  • nezapáchá
  • je to hladký prášek
  • nemá žádnou nepříjemnou pachuť

Který kratom si vybrat?

Pokud se rozhodnete kratom vyzkoušet, pak můžete vybírat můžete z několika variant. Při výběru záleží na tom, jaké od něho očekáváte účinky. Červený kratom pochází z lístků nejvyšší zralosti a obsahuje tedy nejvyšší množství alkaloidů mitragyninu a 7-hydroxymitragyninu.

 • Zelený kratom – (green kratom) jedná se o nejmladší odrůdu rostliny Mitragyna speciosa s vysokým obsahem indolových alkaloidů. Tato odrůda pochází z jižní části oblasti Kalimantanu na Borneu.
 • Další možností je bílý kratom. Od bílého kratomu (white kratom) můžete očekávat příliv nové energie a životního náboje.

Žlutý kratommá v nabídce pouze několik prodejců. Dalo by se říci, že je to kompromis mezi červeným a zeleným kratomem. Na jeho výjimečnosti se podílí především kombinace různých procesů sušení, díky čemuž je množství alkaloidů na maximální úrovni.

KratomMonster Produktovky Kratom White

 • Zlatý kratom– při delším procesu sušení získávají listy kratomu zlatou barvu. Tento druh kratomu je velice oblíbený u indonéských domorodců

Premium kratom– jedná se o směs různých barev nejkvalitnějších listů. Tím pádem získává tento kratom vyvážený obsah látek. Pokud chcete vyzkoušet nějakou pořádnou pecku, pak jsou k dispozici produkty s HHC. Látka HHC má podobné účinky jako THC, ale je u nás 100% legální.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup