Povlečení pro miminka do postýlky

Spánek těch nejmenších je velmi důležitý. Je nezbytnou součástí jejich vývoje. Podporuje nejen zdravý a přirozený rozvoj, ale růst a posiluje imunitní systém. Vždyť novorozenec prospí téměř celý den a noc s přestávkami na krmení. A pro takové spinkání to chce pěknou postýlku se vším všudy. Pro přikrytí vám poslouží přikrývka zvolené velikosti, na kterou si můžete vybrat některé z povlečení z nabídky. Malá miminka potěší nejrůznější vzory pro nejmenší.

detska-prikryvka-klasik-135x90

PŘÍJEMNÝ SPÁNEK JAKO NA OBLÁČKU
Malým děťátkům se bude příjemně usínat díky bavlněnému povlečení Nebíčko české výroby. Miminkům se bude spinkat jako na obláčku, protože na peřince jsou vyobrazené mráčky šedé a tyrkysové barvy. Povlečení je také příjemné na omak a není divu, je totiž vyrobené ze 100% bavlny. Tento moderní vzor bude skvělým doplňkem do každé miminkovské postýlky.

STYL PUNTÍKY PRO NEJMENŠÍ
I když v tom nejmladším věku malé děti ještě příliš neocení vzor na peřince, postupem času ovšem začnou vnímat víc barvy a vzory. Malé holčičky pak budou unešené třeba z barevných puntíků na bílém podkladu, které vypadají prostě skvostně. Tento design se stane ozdobou pokojíčků nejmenších princezen, kterým tak poskytne kvalitní a pohodlný spánek v jejich postýlkách. Pro kluky je tu na výběr hokejové povlečení.

ROZTOMILÉ MEDVÍDKOVSKÉ MOTIVY
Vzory ložního prádla pro nejmenší si zaslouží roztomilé a něžné motivy, které vyvolají, lásku něhu a péči. To splňuje krásný design s medvídky na obláčku v kombinaci s hvězdičkami. Pod takovou peřinkou se to bude spát jedna báseň.

nhl-hokejove-povleceni-chicago-blackhawks-belt

KVALITA A POHODLÍ V POVLEČENÍ ČESKÉ VÝROBY
Dopřejte vašim miminkům kvalitní, pohodlný a ničím nerušený spánek v některém z krásných designových povlečení české výroby určeného pro nejmenší. Nadchnou vás kvalitní a na dotek příjemné materiály, které zajistí vašim miminkům potřebný komfort během odpočinku.