Existují bezpečné investice?

Jednou z cest, jak získat bez práce finanční prostředky, je investice do akcií. Otázkou je, jaké jsou nejlepší dividendové akcie. Podle odborníků k nim patří především Phillips Morris. Dividenda této společnosti se pohybují kolem 10 %. Dividendové akcie mají velkou výhodu především v tom, že do nich může investovat v podstatě každý. Další dobrou zprávou je, že není zapotřebí mít vysoký počáteční kapitál, abyste mohli investovat.

akcie

  • Minimální částka pro nákup dividendové akcie je složená ze dvou částí.
  • Z ceny samotné akcie a z poplatku brokerovi.

Můžete se v pohodě vejít do tisíce korun. Dividenda jsou skvělým způsobem, jak zvýšit své příjmy. Navíc jsou vyplácena i bez jakékoliv naší práce.

Jak získat Bitcoin zdarma

Je vůbec možné získat zcela zdarma Bitcoin? Odpověď je jednoduchá. Je to možné. Stačí najít správný způsob. Tím může být například některá ze zábavných Bitcoin her, které najdete na Google Play. Pro registraci stačí emailová adresa a adresa vaší elektronické peněženky. Hra je velice jednoduchá, komplet zdarma a můžete za svou aktivitu získat zajímavou odměnu.

  • Dalším způsobem, jak získat Bitcoin zdarma, je jejich sbírání na platformě Cointiply.
    • Bitcoiny jsou odměnou za sledování videí, hraní her nebo vyplňování dotazníků.

bitcoin

Investice do indexových akcií

Pro pokročilé investory i úplné začátečníky, kteří chtějí obchodovat na burze, jsou nejvhodnější takzvané ETF indexové akcie. Jedná se o fondy vydávané investiční společností. Naučit se, jak investovat do EFT, může tedy prakticky každý. Není nutné provádět analýzu akciových titulů, screening nebo číst finanční uzávěrky akciových společností.

  • Jednou z nesporných výhod jsou také nízké poplatky pro investory.
  • Většinou se jedná o cca 0,05 % z investovaného kapitálu.

Jak bylo řečeno, je to způsob i pro naprosté laiky. Nemusíte mít totiž ani vysoký kapitál a ani odborné znalosti z investičního světa.