Přikrývky, které si zamilujete


Již naši předkové věděli, že péřové přikrývky jsou jedinečné pro skutečně kvalitní odpočinek po náročném dnu. Není divu, že se opětovně vracíme k podobné metodě, avšak za jiných podmínek. Český výrobce lůžkovin přišel na způsob, jak nabídnout svým zákazníkům to nejlepší z přírodního materiálu, a ještě jak si navíc poradit s údržbou peřin a polštářů. V současné době nabízí vysoce kvalitní péřové přikrývky, které si lze vybrat podle složení výplně tak, aby odpovídala představám uživatele. Je možné si tak zakoupit 4 varianty výplní, které jsou zpracované podle evropských norem a s certifikátem, který zaručuje skutečnou kvalitu a rovněž ekologické zpracování.

péřová přikrývka

Proč je peří tak žádané?

  • skvělé izolační schopnosti a v podstatě v zimě pěkně zahřeje a v létě zase pro změnu vydá ideální teplotu na spaní.
  • Je lehké a vzdušné, což se skutečně odrazí na samotné hmotnost prošívané přikrývky.
  • Životnost je při správné údržbě až desítky let.
  • Alergici se rozhodně nemusí obávat toho, že jim propukne alergie na prach. Vše je zpracováno tak, aby peřiny i polštáře nevyvolávaly alergické reakce.
  • Jedná se o přírodní materiál a povrch je tvořený z bavlny, která je rovněž vhodná pro každý typ pokožky.
  • Péřové polštáře mají zase schopnost držet krční páteř ve správném držení, tudíž nehrozí žádné bolesti hlavy a podobně.
  • Navíc každého potěší to, že se dají tyto péřové komplety vyprat. Postačí prostorná bubnová pračka, ekologický prací prostředek bez enzymů a pohlídat si teplotu vody do 60°C.
  • Bojíte se, že než přikrývka uschne, tak to bude dlouho trvat anebo přemýšlíte, kam ji pověsíte, když nemáte vhodné prostory? Pokud vlastníte sušičku na prádlo, tak máte vyhráno. Stačí pár míčků a pohodlně přikrývku i polštář vysušíte, což umožní tento komplet ihned použít a bez prodlevy.

ložní komplety
Vybrat si lze odpovídající velikosti a rovněž barvu sypkoviny. Nicméně péřové komplety jsou ideálním společníkem do ložnice.