Akreditované kurzy jsou cestou k vysněnému zaměstnání

Už se Vám někdy stalo, že jste se dívali na nabídku práce, a i když byste ji chtěli tak moc dělat, tak to pro vás bylo nedosažitelné? Samozřejmě jen proto, že jste neměli odpovídající vzdělání. To se dá ale snadno napravit a rozhodně na tom nic nezmění ani věk. Tudíž i v pokročilém věku lze změnit zaměstnání a pracovat v oboru, který jste si vysnili. Například účetnictví má skutečně budoucnost. Navíc to nejsou jen čísla, ale rovněž to může být spojeno i s dalším zaměřením. Abyste mohli ovšem takové zaměření provozovat, budete potřebovat patřičnou rekvalifikaci. Takové kurzy se samozřejmě naleznou ve větších městech a stačí se jen na ně řádně přihlásit a poté se jen zodpovědně učit novému řemeslu. Nebo rozšířit znalosti či si je jen doplnit.

účetní

Na co se zaměřují v Brně

Rekvalifikačních kurzů je zde poměrně dostatek, pokud se zaměříte na kurzy účetnictví Brno, tak i zde je několik možností. Ke všem rekvalifikačním kurzům je elearning zdarma, což je další bonus.

  • Mzdové účetnictví se základy personalistiky a využitím PC – vhodné pro začátečníky
  • Účetnictví a daňová evidence
  • Účetnictví (podvojné)
  • Mzdové účetnictví se základy personalistiky
  • Daňová evidence (jednoduché účetnictví)
  • Online marketing – velmi žádaný kurz, který pomáhá pochopit, jak fungují všechny nástroje digitálního marketingu, jak je používat a správně vyhodnocovat všechna data
  • Daňový specialista – kurz je již zaměřen na hlubší problematiku ohledně účetních položek

účetní doklady
Každý z kurzů má svoje zaměření a především příklady ze života, tudíž se velmi dobře i začátečník orientuje v problematice účetních povinností a novel. Po úspěšném dokončení získá absolvent osvědčení, které mu umožní vykonávat nové povolání na území celé naší republiky a dokonce i díky tomu si lze zřídit vlastní živnost a tudíž si zajistit další příjem. Možností, jak zúročit nové znalosti je hned několik a opět záleží jen na jedincích, jak se s chutí pustí do práce.