Král mezi tablety


Idea tabletu se objevila už před desítkami let. Jenže do roku 2010 nebyl nikdo schopný vyrobit opravdu kvalitní tablet, který bude uživatelsky příjemný – což obnáší také intuitivní a snadné ovládání dotykem a hlavně velký a kvalitní displej. Nebyly ani technologie, které by výrobu něčeho takového umožnily. Až Apple před více jak deseti lety představil revoluční iPad, který měl všechno co lidé u tabletů hledali – velký kvalitní displej a dotykové ovládání. iPad bylo a je možné ovládat i speciálním perem, takže si každý může vybrat co pro něj bude příjemnější.

hra ipad

Dnes jsou pro nás tablety zcela běžnou součástí našeho života, protože tak skladné zařízení jako je iPad člověku může značně ulehčit život. Je mnohem menší a lehčí než klasický notebook a tak se není čemu divit, že se těší tak velké popularitě. Apple je s iPadem stále na výsluní, a je jasné, že ho této pozice jen tak někdo nesesadí.

ipad stojan

Pro studenty i manažery
Díky obrovskému výběru různých aplikací můžete s iPadem pracovat jak potřebujete. Studenti vysokých škol na něj nedají dopustit, protože si na něm píšou poznámky při přednáškách a seminářích. Apple pro svůj iOS nabízí opravdu propracované aplikace, které vám umožní do textu přidávat grafy, poznámky, obrázky, zkrátka cokoliv potřebujete. Díky malým rozměrům a nízké hmotnosti ho můžete vzít i na cesty, protože vám v tašce nezabere téměř žádné místo. Jen si dávejte pozor na to, abyste ho nepromáčkli. Vzhledem k tomu jak je displej velký, může snáze dojít k jeho poškození. Proto byste na něj nikdy neměli nic pokládat, neměli byste jej nosit s ostrými předměty a hlavně byste na něm měli mít obal.

U nás koupíte různé pouzdra, kryty a obaly na Apple iPad Pro 11 (2024) s čipem M4, které dokážou ochránit váš iPad před poškozením. Bez krytu či obalu byste jej přenášet neměli – riziko poškození je opravdu velké.