Zlepšit erekci lze zejména prací na sobě

Když se poprvé u dospívajících jinochů dostaví erekce a posléze ejakulace, nastává období, dalo by se říci v odborné terminologii „pohlavní zralosti“, ovšem tento učebnicový výraz nezmiňuje to podstatné – krásu orgasmu. Orgasmické vyvrcholení je tím nejkrásnějším prožitkem, který si v lidském životě můžeme dopřát, a to buď formou masturbace anebo projevem náklonnosti k někomu blízkému.

žena v posteli

Nad tímto projevem uspokojení sexuálních potřeb se nikdo nepozastavuje a je považován za naprosto přirozenou součást života, ovšem co je velmi často zmiňováno v mnoha informačních zdrojích, je problém, kdy muži v produktivním věku nemohou dosáhnout erekce, která je ke slastnému orgasmu zapotřebí. Ztopoření penisu je fyziologický jev, který nastává v souladu s psychikou, a je-li vše v pořádku, pak je psychická touha a fyzické ztopoření penisu jednotný akt.

nahá dívka

Zaměříme-li se na samotný penis, ten se při ztopoření naplní krví, zaplní se v něm dutá tělíska a tím dojde k jeho pevnému tvaru. Jakákoli porucha ztopoření pak erekci znemožňuje a příčin tohoto problému je několik. Pokud pomineme ty psychického rázu, měli bychom se zaměřit zejména na kvalitu stravy, množství spánku a stres.

Stres – ten snižuje hladinu testosteronu a naopak zvyšuje až neúměrně množství kortizolu a adrenalinu, a za tohoto stavu k erekci nemusí vůbec dojít. Zaměřte se na eliminaci většiny stresových faktorů a případně si vypomáhejte adaptogenními bylinkami, jako je Kotvičník zemní, Ženšen nebo Maca peruánská.

Strava – vyřaďte nevhodné pochutiny, které tělu nedodávají živiny, ale spíše je odebírají. Pohlavní orgány potřebují výživu pro své buňky. Je to ta nejúčinnější cesta, jak zlepšit erekci Erectmax.cz, a namísto alkoholu, cigaret, sladkostí, bílého pečiva, konzervovaných polotovarů a masa si dopřejte více celozrnných obilovin, luštěnin, ovoce a zeleniny, ořechů a semínek a kvalitních rostlinných olejů lisovaných za studena.