Je čas na prodej

Ten, kdo má přebytečné peníze, by nemusel pochybit, kdyby nějaké investoval do zlata. A ten, kdo vlastní nějaké investiční zlato, by měl pro změnu uvažovat nad tím, kdy se ho pro změnu zbavit. Protože volbou příhodné chvíle pro některou z těchto transakcí – tedy koupi či prodej – se dá na této komoditě vydělat třeba i majlant. Anebo také ne.
Je logické, že pokud se má na zlatě něco vydělat, je třeba ho nakoupit v době, kdy je toto levnější, a prodat ho následně v okamžiku, kdy jeho cena vystoupá. A to chce mít přehled o tom, kdy je rozumné učinit to a kdy ono.
A pokud to snad nevíte nebo si nejste jisti, vězte, že dnes je doba, jež nahrává prodávajícím. Zlato je dnes dražší než obvykle, což je ještě umocněno tím, že je slabší česká měna, a proto se dá jeho odprodejem přijít k velice zajímavým penězům.

bitcoin

A jak si počínat? Na jaký výkup zlata vsadit?
Ti, kdo chtějí skutečně uspět, dnes míří do Obecního domu v Praze, kde ve druhém podlaží sídlí firma Zlaté mince Numismatika. Právě tady vykupují investiční zlato za těch nejvýhodnějších podmínek, a to bez ohledu na to, bylo-li toto zakoupeno zde nebo u některého z jiných prodejců či v některé bance. Berou tu slitky renomovaných rafinérií Argor Heraeus, Agosi, Credit Suisse, Degussa, Johnson & Matthey, Heimerle + Meule, Heraeus Hanau, Metalor, Münze Österreich, PAMP, Perth Mint, Rand Rafinery, Royal Canadian Mint, Sempsa, Umicore, Valcambi a UBS a za tyto platí podle vyvěšených a denně aktualizovaných ceníků. A kdo sem nahlédne, hravě zjistí, kolik za své slitky dostane. A určitě to nebude málo.

tři placičky

A na své si přijdou i ti, kdo vlastní jiné drahé kovy, stříbro, platinu či palladium. I ty se tu podaří prodat výhodněji než kdy jindy.
Pokud se k tomu tedy vlastník oněch kovů odhodlá právě teď. Protože nic netrvá věčně a ani u výhodných cen tomu není jinak.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup