Dovolená bez stresu

Těšíte se na dovolenou?
Jet na dovolenou je odměna po celoroční práci. Těší se na ni každý a je jedno, jestli budete v zahraničí nebo někde v tuzemsku. Pro někoho je dovolená už jen to že nechodí do práce, ale někdo potřebuje prožít dovolenou u moře. Oboje je v pořádku a záleží jen na tom co se vám líbí. Jestli si neumíte představit léto bez zahraniční dovolené, klidně se na ni vydejte každý rok, ale mějte na paměti několik věcí:

klid na pláži

– Musíte mít všechny cestovní doklady platné
– Musíte mít cestovní pojištění
– Zajistěte si termín a zájezd zavčas
– Rozměňte si peníze před odjezdem

Chcete jet s rodinou, kamarádkou, partnerem nebo sami? Ať už rádi cestujete jakkoliv, rozhodně nepodceňujte nic co by vám mohlo dovolenou zkazit. Zvláštní péči věnujte pojištění, které vám může zachránit rodinné finance. Určitě jste někdy zaznamenali zprávu, že zahraniční turista utrpěl zranění, které si vyžádalo nákladnou léčbu a hospitalizaci, ale kvůli tomu že neměl pojistku, musí všechny léčebné výlohy zaplatit. To se může stát i vám, proto si pojistku sjednejte vždy.

budova nemocnice

Byli jste někdy na jednodenním zájezdu? Pokud jste někdy jeli třeba na vánoční nákupy do Vídně, nejspíš vám cestovní kancelář rovnou sjednala i pojištění. I na jednodenní cesty je potřeba jej mít, protože problém může nastat kdykoliv a kdekoliv. Nikdy neopouštějte stát bez pojistky, která musí být dobře nastavená. Vždycky si zkontrolujte co všechno vám pojistka pokryje. I když se vám to zdá jako zbytečné, jednou můžete být rádi za to, že jste si ji sjednali. I obyčejná zlomenina vás může bez pojištění vyjít pěkně draho. Věnujte pojistce opravdu dostatečnou péči, a raději zaplaťte pár korun navíc za pojištění, než abyste platili stovky tisíc za lékařskou péči v zahraničí. Dobře nastavená pojistka je základem cestování, i kdybyste jeli jen pár km daleko.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup