Čím muž definitivně zabije rande

Důvodů, proč rande nevyjde podle vašich představ může být mnoho. Chybu, ať už malou nebo velkou, lze udělat kdykoliv a může ji provést kdokoliv z páru. Ženy jsou rády obdivovány, nechají si lichotit, ale rozhodně se jim nelíbí, když muž ze sebe bude dělat nadřazenější bytost, bude se chovat, jak se jindy neprojevuje, nebo bude neustále povídat o tématech, která nejsou zrovna pro dámské uši přijatelná. Tohle je sedm důvodů, čím muž může zabít vaše společné dostaveníčko.
 pár v zimě

Ego až do nebes

Nikdo nemá rád, když se její protějšek vychloubá až příliš. Takový člověk si vedle tohoto jedince připadá jako nula, nebo jim pohrdá, protože má až příliš velké ego. Myslí si, že je něco víc, že je nadřazený vůči ostatním a jeho hlava je tak nafouklá, že by mohla velikostí konkurovat balónu.  Rozhodně se vyhněte diskuzím o svých úspěších, jakých pracovních a životních úspěchů jste již dosáhl, jaký jste byl v pubertálním věku kaňour a už vůbec se nezmiňujte o intimních partiích.
 

Ex byla bohyně sexu!

Na žádné schůzce se ani slůvkem nezmiňujte o vaší ex. Je všem jasné, že před vaší novou známostí jste měli někoho jiného, nicméně ona nepotřebuje slyšet chvalné řečičky o tom, jak vaše předchozí přítelkyně měla velká prsa, co všechno jste spolu v posteli dělali, jak moc jste si rozuměli nebo jaké nemravnosti jste prováděli. Třešničkou na dortu ke špatnému zakončení rande může být, že se zmíníte, že jste jí chtěli požádat o ruku. Ať už vaši bývalou nebo tuto holčinu. Ještě lepší bude, když se zmíníte, že jste ženatý. A šťastně!
 večeře v restauraci

Trošku jsem se zpotil

Nervozita může způsobit cokoliv. Začnete koktat, klepou se vám ruce, nebo se začnete potit. Tělesné funkce nezastavíte. Ale rozhodně dbejte na to, abyste v očích vaší nové známosti nevypadal  jako když jste právě dokončil dlouhý závod v běhu. Kromě toho, také není příjemné, když smrdíte jako syrečky a páchnou vám nohy. Před setkáním se svou potencionální láskou se umyjte a zkrášlete.
 

Tohle je kolikátá sklenka?

Máte rádi alkohol. Milujete pivo, víno a vlastně cokoliv v čem je alkohol, byť ve slabé míře. To jasně dokazujete na počtu vypitých sklenic. Vžijte se však do role vaší známosti. Skutečně by se vám zamlouvalo, kdybyste viděli někoho do sebe házet sklenky jako o život, zatímco vy byste si pochutnávali teprve na prvním doušku?
 

Trochu přecitlivělý

Obecně se má vzato, že muži jsou dominantní samci, u kterých je pláč známkou slabosti. Tento mýtus byl pokořen už dávno. Každý si jednou za čas pobrečí, ale vážně chcete plakat jako dítě, když se jí nebudete líbit? Vaše milá si pravděpodobně bude říkat, proč s vámi vůbec někam šla.
 

Mamánek

Neustále mluvíte o své matce, v průběhu večeře jí píšete, jak to vychází a prakticky jste s ní neustále ve spojení. Takový muži jsou nedozrálí.
 

Pan vtipálek

I když jste vtipný, nepřehánějte. Vaši milou rozhodně nepotěší, když si budete utahovat z lidí odlišné rasy, z homosexuálů nebo ze svých či jejích přátel. Rozhodně se nepokoušejte vtipkovat, když o sobě víte, že nejste vůbec zábavný.