Sháníte nějaké hezké skluzavky na dětská hřiště? Máme spoustu druhů!


Pracuji v mateřské škole, ve které s dětmi velmi často navštěvujeme dětská hřiště. Snad nejoblíbenější atrakcí je dětská skluzavka. Proto si myslím že by neměla chybět na žádném dětském hřiště a možná ani na vaší zahradě! Sháníte https://www.lidovky.cz/shanite-originalni-darky-zkuste-predvanocni-market-studentu-a-absolventu-umprum-giy-/design.aspx%3Fc%3DA171209_105117_ln-bydleni_ape skluzavky buď na nějaké dětské hřiště anebo třeba na školní zahradu mateřské školy, či základní školy? Nebo jste rodič a chcete svým dětem udělat radost a pořídit jim skluzavku na zahradu? Jsme internetová stránka dětská hřiště cz a prodáváme skluzavky. V různém cenovém rozpětí od 1000 do 65 000 různých barev, délek a z různého materiálu.

růžová dětská skluzavka

O nás:
Jsme česká firma zabývající se dětskými hřišti již 15 let a máme spoustu spokojených zákazníků!

Jaké skluzavky prodáváme?
Například krátké skluzavky Tweeb 90. Jsou to laminátové skluzavky, což jsou skluzavky z materiálu, který je odolný vůči větru, dále se opotřebuje za velmi dlouhou dobu. Tuto skluzavku lze použít jako vodní skluzavku připojením hadičky k nástavci na zadní straně. Tyto skluzavky máme celkem ve třech barvách, a to v červené, světle zelené a tmavě zelené. Další na výběr je – nerezová skluzavka – Hy-Land. Často se tyto skluzavky vyskytují třeba na hřištích, kdy se připojuje třeba k dřevěným domečkům, je velmi odolná! Dále máme skluzavky s různými obrázky, a to s různým podmořským světem s rybkami, vláčky, nebo motýlky.

dětská skluzavka

Dále si můžete vybírat třeba mezi skluzavkou Majola, dětskou skluzavkou Jungle Gym v barvě fialové. Vybírat si můžete mezi různými druhy skluzavek, a to mezi skluzavkou samostatně stojící která má kovovou konstrukci, ty, které jsou k něčemu připojeny třeba k dřevěnému domečku, nebo již zmiňované skluzavky přípojné na vodu. Neprodáváme ale pouze skluzavky, ale také jiné věci na dětská hřiště třeba – různé druhy dětských houpaček, dětské domečky přírodní – barevné- vysoké a v poslední řadě celou soupravu hřiště jehož součástí je již zmiňovaná skluzavka, dřevěný domeček, nebo třeba lezecká stěna.