Hledáte to pravé?


Pak zavítejte k nám, my vám poradíme, co si vzít na ples, co se hodí jen tak na výlet, čím si zaplést vlasy, jak to udělat nebo můžete zvolit něco jednoduchého do práce či do školy. Ozdoba do vlasů nemusí být nutně jenom jedna a ta samá gumička, kterou máte už léta schovanou v šuplíku.

Jaké vlastně mohou existovat typy a co všechno se dá pořídit? Podíváme se na pár tipů:
· čelenky – tyto se dále mohou jakkoliv rozdělovat. Existují tak s květy nebo s perlami, s broušenými kamínky, nebo také pružné s okrasnými listy, s kopretinami na jaro, vždy budete vypadat jako na krásně rozkvetlé louce, či jen tak pro zábavu vaši nebo vaší dcery s bambulí.
· skřipce – plastové malé, barevné či jenom čistě bílé, větší, které vezmou celý pramen nebo sepnou celou vaši hřívu. Existují však také copánky s peříčky na skřipci, či skřipce mohou být s růžičkou ať už plastovou nebo například látkovou.
· gumičky – každá hříva se však dá zkrotit pomocí gumičky. Ty mohou být silnější nebo slabší, větší či menší. Barevné či jednobarevné, květované, dokonce v dnešní době i maskáčové, s lurexem nebo bambulkami, jistě si vyberete právě tu svou, kterou si zase na delší dobu zamilujete. Bude to tedy barevná s puntíky nebo například s nějakým ovocem? Svěží na léto, aby se do ní chtěl každý zakousnout? I tyto možnosti máme v naší nabídce!
· sponky a vlásenky – pukačky s prameny, či bez nich. Mohou být velké spony či malinké sponečky do dětských krásných vlásků. S motivy postaviček a mnoho dalšího.
· hřebeny – kartáče, kovové hřebeny či štrasové, které vypadají nádherně.
· různé sady

Vybíráte dárek pro dceru?

Nebo pro vnučku či neteř? Pokud má jenom trochu delší vlasy, tak jistě bude milovat různé ozdoby do vlasů. Ty jsou velice hezké a každé mladistvé slečně dodají ten správný šmrnc, ale samozřejmě jenom v mezích, aby po nich už od dětství moc kluci nekoukali. Máme veselé sponky s ovocem či barevné gumičky nebo také copánky s korálky na skřipci. Pro každou malou dámu je zde hotový ráj. Vyzkoušet je jistě bude chtít všechny.