Vybíráme tapety do dětského pokoje

Těšíte se na příchod miminka a chcete je přivítat originálním dětským pokojíčkem? Nebo vás a vaše děti jen omrzely staré barvy a obrázky a potřebujete místnost dotvořit něčím zajímavým a výrazným?

Zatímco při výběru podlah a nábytku klademe důraz na praktičnost a máme obvykle jasnou představu o tom, jaké materiály chceme použít, pokud jde o výzdobu, měli bychom v co největší míře respektovat přání svých dětí.

dívčí pokoj

Děti preferují barevný pokojík s mnoha doplňky

Naše vize útulné a barevně sladěné místnosti jsou často na hony vzdálené dětským představám. Děti obvykle chtějí pokoj veselý, barevný a nejlépe vybavený doplňky podle svých momentálních zájmů a idolů. Jejich požadavky se můžeme snažit nenápadně poupravit dle svého vkusu, rozmluvit chlapečkovi růžový pokojíček, jestliže tušíme, že je to jen momentální rozmar a za týden bychom si z přeslazených stěn všichni rvali vlasy, v zásadě bychom však dětem měli v tomto směru vyjít vstříc.

Nemusíte být akademickým malířem, abyste vyzdobili stěny motivem podmořského světa nebo africké přírody. Vyzkoušejte velkoformátovou tapetu s dětským motivem, vytvoří v očích dítěte z obyčejného pokojíčku ráj splněných snů.

Vybírat můžete z široké řady motivů. Na své si přijdou milovníci krtečka, dinosaurů i techniky, holčičky mohou usínat mezi vílami, kluci podniknout vesmírnou odyseu.

chlapecký pokoj

Tapety do dětského pokoje si nalepíte sami

Vězte, že nalepení dětské obrázkové tapety zvládnete ve dvou dospělých lidech i bez pomoci odborníka a nepotřebujete žádné speciální vybavení. Stačí štětec nebo váleček na roztírání lepidla, lepidlo na papírové tapety a pracovní plocha, kde budete jednotlivé díly připravovat. Přiložit části tak, aby obrázek přesně navazoval, bude sice pro nezkušené mravenčí práce, ale výsledný efekt rozhodně stojí za to.

Pokud ještě doladíte barvu okolních stěn a pohrajete si s textilními doplňky, budou vaše děti nadšené.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup