Sneaker Pimps a jejich novinka Fighter

Chris Corner and Liam Howe se potkali jako teenageři v 80. letech, aby náhle zjistili, že mají společného koníčka – nahrávání hudby a různé hudební experimenty. V 90. letech založili kapelu, kterou Chris opustil kvůli vlastnímu projektu, aby se později vrátil a se Sneaker Pimps znovu spolupracoval.

SP Fighter Recenze

,,She’s always been a fighter“ – Simonne Jones

Chris Corner and Liam Howe se potkali jako teenageři v 80. letech, aby náhle zjistili, že mají společné hobby – nahrávání hudby a různé hudební experimenty. 

Od Sneaker Pimps k sólo projektu I Am X a zase zpět. Taková je cesta již zmiňovaného Chrise Cornera, který v 90.letech vystupoval v projektu Sneaker Pimps spolu s Liamem Howem. Poté se jejich cesty rozdělily a Chris si vybudoval silnou fanouškovskou základnu. Než se přestěhoval do LA, chvíli i uvažoval mezi Prahou nebo Berlínem, jelikož v obou městech se cítil jako doma. 
Léta letěla a Chrisova hudba začala být stále temnější. Chris se během pauzy i zmínil o tom, že je mu líto, že dnes hledají lidi sex ve všem. A fanoušci se začali bát. Poté ale vyšlo album Metanoia. A jako poslední Echo Echo, které je ozvěnou minulosti. A jak název vypovídá – na tomto albu najdete to nejlepší, co Chris složil. O žádné novoty nejde. 

Sneaker Pimps Fighter

A jelikož v módě znovu shledáváme prvky devadesátek, není tomu tak dlouho, co na povrch vyšlo, že se Chris vrací ke Sneaker Pimps. A fanoušci tak zažili naprostý boom! Nejenže je hudba jiná. Zároveň se ale o tolik neliší. Když vyšel totiž klip k písni Fighter, srdce mnohých fanoušků zaplesalo. Ve videu totiž není po temnotě nebo tmavých elementech ani vidu ani slechu. Celý klip se nese v jasně růžových barvách a latexu. A i když neuslyšíte přímo Chrise (krom backround vokálů), zpěv Simonne Jones vás naprosto uchvátí. A vy si tak píseň musíte pouštět znovu a znovu. Protože si uvědomíte to poselství, které se v písničce skrývá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup